Укр Рус

+38 (068) 500 41 49

Новини/Блог

Що таке безводний/сухий туалет з відведенням сечі, як він працює та які його переваги?

14.02.2020 Що таке безводний/сухий туалет з відведенням сечі, як він працює та які його переваги?

Принцип дії у безводного/сухого туалету з відведенням урини

- це розділення твердих та рідких відходів життєдіяльності людини, як і в організмі людини, вони не змішуються, а завдяки конструкції туалету розділені. 

Таким чином, неприємний для наших носових та зорових рецепторів процес бродіння, який починається при змішуванні калу, сечі та води не відбувається.

Існує багато моделей туалетів з розділенням урини, починаючи від саморобних, найпростіших виробів, до сучасних та комфортних моделей , таких як наприклад безводний (сухий) туалет від шведського виробника Separett модель Villa, який можна використовувати в будинку з постійним проживанням та який Ви можете купити у нас на сайті.

З вигляду Separett VILLA 9000 подібний до звичайного унітазу зі зливом водою. Користатися таким туалетом жінкам та чоловікам потрібно тільки сидячи. В деяких випадках користування сидячи і звичайним туалетом зі зливом чоловікам не зашкодило б.

Коли Ви сідаєте на туалет автоматична заслінка відкривається, як ми уже писали, сеча та кал потрапляють у різні отвори. Бак для твердих відходів повертається автоматично, щоб забезпечити його рівномірне наповнення.
Завдяки вбудованому вентилятору та облаштованій витяжці, тверді відходи висушуються, а кал складається приблизно на 70% з води, а запахи з контейнеру для твердих відходів відводяться.

Що робити з заповненим баком для відходів?

Коли бак для твердих відходів заповнився, Ви дістаєте його та викидаєте пакет, який можна компостувати, у компостер чи інше облаштоване місце. За рік часу такі відходи повернуться в природний цикл завдяки компостуванню. Туалетний папір також добре піддається компостуванню.
Компанія Separett також як можливість вказує використання спеціальної недорогої вуличної печі для спалення твердих відходів.

Що робити з сечею?

Відведення урини можна облаштувати декількома способами

 1. Підключити до стоку з ванни, кухні ( сірі стоки)
 2. Зробити окремий дренаж для сечі.
 3. Підключити до баку, після чого змішуючи з водою використовувати як добриво для саду та ділянки. Separett пропонує бак ємністю 50 літрів, який автоматично змішує сечу та воду у потрібній пропорції (1:8), і Ви можете використовувати цю cуміш для поливу рослин.

 

Встановлення вентиляції

У більшості моделей сухих туалетів з розділенням відходів є вбудований вентилятор, завдяки якому запах з баку для твердих відходів відводиться та одночасно відходи зменшуються в об`ємі.
Витяжку можна встановити декількома способами:

 1. Одразу в стіні за туалетом;
 2. З підйомом у приміщенні та через стіну;
 3. З виходом вентиляційної труби через дах.


Відео встановлення та обслуговування безводного туалету Separett Villa 9000, який Ви можете купити за доступною ціною у нас на сайті або за телефоном 068 500 4149

Переваги встановлення та використання безводного, сухого туалету з відведенням сечі:

Економічні переваги:

 • Вам не потрібно встановлювати та будувати вигрібні ями, оплачувати відкачування стоків, чи встановлювати дорогі автономні каналізації.
 • Витрати на утримання туалету є низькими, все що потрібно це електроенергія (споживання вентилятора 11,5 Вт в годину, 0,276 кіловат на добу, та пакети для баку відходів що розкладаються, або ж пакети з паперу чи крохмалю. При виборі таких пакетів варто звернути увагу на те, щоб вони дійсно розкладалися, а не просто розпадалися на гранули)
 • Обслуговування туалету при регулярному використанні потрібно робити всього раз на 2-3 місяці.

Екологічні переваги:

 • Ви не використовуєте чисту воду з свердловини чи криниці для зливу туалету, тим самим Ви економите значну кількість прісної, чистої води. За деякими розрахунками 1 людина для змиву туалету в рік використовує 12 000 літрів води, легко можна уявити сім`ю з 4ьох осіб, та кількість збереженої води.
 • Ви не маєте проблеми з великою кількістю так званих “чорних” стоків, які є небезпечними для навколишнього середовища та людини.
 • Компостуючи відходи життєдіяльності людини,Ви повертаєте ці речовини у вигляді добрива у природній колообіг та маєте безкоштовно добриво для власної ділянки.

Комфорт та обслуговування:

 • Туалет може встановити будь який майстер по дому, процес встановлення не є складним. Якщо Вам потрібна буде поради, Ви завжди можете звернутися до нас.
 • Туалет може встановлюватися і в приміщеннях без опалення, вам не потрібно переживати, що вода в бачку замерзне, а це важливо для будинків, які використовують сезонно чи періодично.
 • Дизайн та зовнішній вигляд туалету шведського Separett нагадує звичайний туалет зі зливом, та вписується у інтер`єр туалету з плиткою чи деревом.
 • Туалети зручні та ергономічні, для дітей до 4ьох років можна придбати дитяче крісло.
 • Неприємні запахи при правильному використанні не утворюються, вмонтований вентилятор відводить їх та лишню вологість з туалету чи ванної кімнати.

Які моделі туалетів з відведенням урини можна купити зараз в Україні і які їхні відмінності?

Separett Villa 9000 
Це найкраща модель на ринку, від шведського виробника Separett. У цій моделі встановлено повний набір зручностей , поворотна платформа баку твердих відходів, заслонка видимості, вентилятор з двома режимами роботи.
В комплект поставки входить також набір для встановлення, та три бака для твердих відходів.

Separett Villa 9011
В комплект постаки Villa 9011 не входить дитяче крісло.
Окрім того, модель Villa 9011 живиться від 12 вольт, в комплект входить адаптер 220/12 вольт та кабель для підключення до акумулятора чи сонячної батареї напругою 12 вольт.

Separett Weekend
Розроблений для невеликої сім’ї або ж для нерегулярного використання. Немає замку видимості, також існують моделі з вентилятором та без. Шведська якісь за помірну ціну.

Ecotoilet Chalet
Туалет українського виробництва, з якісних матеріалів, у класичному дизайні. Найдоступніша модель серед конкурентів, можливі варіанти з заслінкою видимості і без заслінки. Виконаний у класичному дизайні, з містким баком для твердих відходів. Цей недорогий та практичний туалет з розділенням відходів є хорошою альтернативою для туалетів зі зливом.

© WSS 2019-2020. Water saving solutions | Створення сайту -WebLux