Укр Рус

+38 (068) 500 41 49

Правила користування та конфіденційності

Цим документом встановлюються правила користування сайтом wss.com.ua (в подальшому – Сайт). Якщо Ви використовуєте Сайт, Ви автоматично приймаєте правила використання та погоджуєтеся їх виконувати.

Усі матеріали та інформація, які знаходяться на сайті охороняються правом інтелектуальної власності. Відвідувачі можуть поширювати матеріали Сайту в Інтернеті з обов’язковим розміщенням активного, видимого для пошукових систем гіперпосилання на Сайт wss.com.ua.
Користувачі Сайту не мають права без письмового дозволу адміністратора Сайту поширювати, змінювати, перекладати, використовувати в будь-який спосіб з комерційною метою будь-які матеріали Сайту.

Відвідувачі та користувачі можуть завантажувати матеріали Сайту для особистого некомерційного використання.

Усі матеріали та інформація щодо товарів та продукції розміщених на сайті готуються ретельно та перевіряються, проте адміністрації Сайту не несе відповідальності за правильність зазначених виробником характеристик та за різного роду помилки в описі та матеріалах на Сайті.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за вміст зовнішніх ресурсів, посилання на які розміщені на Сайті.

Адміністрація Сайту залишає за собою право публікувати коментарі та відгуки на свій розсуд, без повідомлення автора.

Сайт https://wss.com.ua/ автоматично не збирає, не обробляє, та не зберігає персональні дані відвідувачів.

За допомогою системи Google Analytics відслідковується статистична інформація про відвідування сайту, зокрема інформація про сторінки, що відвідуються, кількість переглядів сторінок та інші поведінкові фактори користувачів сайту. При зборі такого роду інформації не збираються особисті дані користувача.
Всі інформація, що включає персональні дані, яка надходить від користувачів (при оформленні замовлення, чи при заповненні контактної форми) зберігається та використовується виключно з метою надання послуг і не передається третім особам крім випадків, визначених законом.

Правила користування Сайтом wss.com.ua можуть змінюватися. Зміни, що вносяться до правил користування Сайтом, публікуються на цій сторінці.

© WSS 2019-2020. Water saving solutions | Створення сайту -WebLux