Укр Рус

+38 (068) 500 41 49

Новини/Блог

Всесвітній день води 2018

22.03.2018 Всесвітній день води 2018

22 березня Організацією Об`єднаних Націй визначено «Всесвітнім днем води». Щороку, починаючи з 1993, у цей день проводять різноманітні заходи, конференції та акції присвячені цій темі.
Метою цього є привернення уваги та поширення інформації щодо важливості водних ресурсів для нашої планети, раціонального та бережного їх використання.

Усі ми знаємо, що життя на планеті Земля неможливе без води, недаремно землю ще називають «голубою планетою».
Та чи це знання заставляє нас відповідно ставитися до води? Чи не сприймаємо ми воду як щось належне і таке що можна легко отримати?

На щастя, Україна поки не відчуває серйозної нестачі цього життєво необхідного ресурсу, проте ситуація в світі виглядає зовсім по іншому. Зростання населення, високий рівень споживання та засмічення доступної прісної води призводять до зменшення кількості придатної для людей води.

Власне, збереження водних ресурсів, було однією з ключових причин для створення фірми WSS (Water saving solutions, українською «рішення для збереження води»).

Уся продукція, представлена на нашому сайті http://wss.com.ua, в той чи інший спосіб, допомагає зберегти воду та водночас економити кошти.
Почати раціонально використовувати воду просто. Наприклад, Ви можете купити економний ручний душ, який забезпечує звичне та приємне для нас відчуття прийняття душу, проте використовує при цьому значно менше води.

Давайте і надалі залишимо планету «голубою»!

 

© WSS 2019-2020. Water saving solutions | Створення сайту -WebLux