Укр Рус

+38 (068) 500 41 49

Новини/Блог

Співпраця з karpaty.info

20.03.2020 Співпраця з karpaty.info

Компанія karpaty.info, на сайті якої Ви можете знайти проживання чи оселю на час відпочинку у Карпатах, а також інформацію про активний відпочинок, туристичні маршрути, цікавинки та музеї, люб’язно погодилася розповсюдити інформацію про безводні туалети шведського та українського виробництва серед власників садиб та котеджів.

Цим самим компанія засвідчила свою позицію та турботу про стан екології в Карпатах, та Україні цілому.
Безводні/сухі туалети не потребують використання води та підключення до каналізації, таким чином Ви значно зменшуєте витрати чистої води.
Ця проблема актуальна і зокрема для карпатського регіону, де у деяких місцевостях уже є проблеми з водою.
Окрім зменшення використання води, Ви також зменшуєте і кількість «чорних» стоків, які часто потрапляють у ґрунт чи водойми, оскільки через рельєф місцевості і значну вартість систем автономної каналізації такі системи встановлюються не завжди.
Тим самим руйнуючи екологію Карпат, яка власне і є основним притягуючи чинником для багатьох відпочивальників та туристів.

Якщо Ви власник котеджу чи будинку, який не має підключення до центральної каналізації, або ж плануєте зводити такий будинок, то як варіант облаштування туалету Ви можете розглянути один з варіантів безводних,сухих туалетів, наприклад туалети з розділенням відходів Ecotoilet Chalet та Separett Villa або ж безводний туалет зі спалюванням Separett Cindi Family.

Якщо у Вас виникнуть запитання то будемо раді на них відповісти, пишіть на електронну пошту, або телефонуйте 068 500 4149.

© WSS 2019-2020. Water saving solutions | Створення сайту -WebLux