Укр Рус

+38 (068) 500 41 49

Про нас

Фірма WSS ( англ. water saving solutions, укр. рішення для збереження води ), почала свій шлях з ідеї. Думати та планувати це добре, проте реалії такі, що ідея і залишиться ідеєю, та надзвичайно маленькою частиною справи, поки не почати щось робити та реалізовувати задум.

Отже, уже опираючись на багаторічний досвід роботи та знання у різних сферах, ми почали втілювати ідею у життя та пропонувати клієнтам рішення, які допомагають економити воду, а значить і кошти.

Для цього ми:

• Прочитали , обробили та зрозуміли багато інформації про те, як працюють товари які ми пропонуємо;
• Налагодили співпрацю з виробниками та постачальниками продукції;
• Розробили , наповнили інформацією та запустили Інтернет сайт wss.com.ua.

Що ми робимо та будемо робити надалі:

• Розвиваємо, доповнюємо та удосконалюємо наш Інтернет сайт wss.com.ua, оскільки саме він є основним джерелом інформації для наших клієнтів;
• Ставимося до роботи сумлінно і відповідально;
• Залучаємо нових клієнтів та партнерів.

Ми пропонуємо економічно та екологічно вигідні , дієві та естетичні рішення для туалету , ванної кімнати та будинку. У нас ви можете купити безводні/сухі пісуари, безводні/сухі/роздільні туалети , баки збору дощової води та інші технології , які заощаджують кошти та ресурси, від провідних виробників.

Усім необхідним, починаючи від доставки, консультації при встановлені та інформації про догляд, наші клієнти забезпечені, ми супроводжуємо наших клієнтів від А до Я. Неважно чи нове будівництво чи ремонт – ми завжди будемо раді відповісти на Ваші запитання та допомогти у процесі впровадження технологій збереження води.

Особливу увагу ми акцентуємо на співпраці з будівельниками , дизайнерами, архітекторами, адже це вони впроваджують та рекомендують клієнтам нові технології та товари.
З кожним роком вимоги та норми до будівництва в плані використання ресурсів будуть ставати все жорсткішими, і якщо спочатку це стосується в першу чергу такого ресурсу як енергії, то згодом це стосуватиметься і інших необхідних ресурсів, серед яких вода займає чи не найголовніше місце.

 

 

 

© WSS 2019-2020. Water saving solutions | Створення сайту -WebLux